Kontakt oss

Alle

Ole-Christian Hallerud

Konserndirektør eiendomsutvikling

Mobil: 920 16 428
ole.hallerud@thoneiendom.no

Ole-Christian Hallerud

Tron Harald Bjerke

Spesialrådgiver for eiendom og konsernledelsen

Mobil: 926 97 661
tron.bjerke@thoneiendom.no

Tron Harald Bjerke

Carl Nicolai Vold

Direktør Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 915 35 626
nico@thoneiendom.no

Carl Nicolai Vold

Knut Eliassen

Direktør Lagunen Storsenter, Kjøpesenter

Mobil: 928 49 702
knut.eliassen@lagunen.no

Knut Eliassen

Hilde Kringlebotn

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 952 48 090
hilde.kringlebotn@amfi.no

Hilde Kringlebotn

Kjetil Voll

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 957 49 001
kjetil.voll@amfi.no

Kjetil Voll

Annette Hofgaard

Direktør, Næringseiendom

Mobil: 926 97 630
annette.hofgaard@thoneiendom.no

Annette Hofgaard

Rolf Tvedte

Direktør Vestkanten Storsenter, Kjøpesenter

Mobil: 905 87 368
rolf@vestkanten.no

Rolf Tvedte

Eirik Kildal

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 414 36 379
eirik.kildal@thoneiendom.no

Eirik Kildal

Magnus Jordheim Myhre

Ass. Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 99 45 10 27
Magnus.myhre@olavthon.no

Magnus Jordheim Myhre

André Feste

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 489 92 478
andre@sartorholding.no

André Feste

Tone Christin Haugland

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 901 49 582
tone.haugland@amfi.no

Tone Christin Haugland

Anita Vikenes

Eiendomskonsulent, Næringseiendom

Mobil: 926 25 519
anita.vikenes@thoneiendom.no

Anita Vikenes

Dag Helge Setekleiv

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 988 70 388
dag.helge.setekleiv@thoneiendom.no

Dag Helge Setekleiv

Camilla Berge

Ass. eiendomssjef, næringseiendom

camilla.berge@thoneiendom.no

Camilla Berge

Solveig Oksholm Hunhammer

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 907 57 013
solveig.oksholm.hunhammer@amfi.no

Solveig Oksholm Hunhammer

Gro Beathe Bø

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 957 31 531
gro.beathe.boe@amfi.no

Gro Beathe Bø

Hans Henrik Holck

Ass. eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 957 62 895
hans.holck@thoneiendom.no

Hans Henrik Holck

John Braastad

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 926 97 659
john.braastad@thoneiendom.no

John Braastad

Jøran Nenseth

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 901 58 902
joran.nenseth@thoneiendom.no

Jøran Nenseth

Randi Gåsvær

Eiendomssjef, næringseiendom

Mobil: 948 15 454
randi.gaasvaer@thoneiendom.no

Randi Gåsvær

Sissel Ødegård

Markedsansvarlig, Næringseiendom

Mobil: 414 69 685
sissel.odegaard@thoneiendom.no

Sissel Ødegård

Thomas Rønning

Direktør Kjøpesenter

Mobil: 913 29 730
thomas.ronning@thoneiendom.no

Thomas Rønning

Aage Lilleberg

Direktør Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 926 02 898
aage.lilleberg@amfi.no

Aage Lilleberg

Jørgen Sollie

Eiendomssjef Thon Vest, Kjøpesenter

Mobil: 970 81 680
jorgen.sollie@thoneiendom.no

Jørgen Sollie

Anlaug Sellæg Asbøll

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 917 45 222
anlaug.asboell@amfi.no

Anlaug Sellæg Asbøll

Anne Nerbøvik

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 416 66 610
anne.nerboevik@amfi.no

Anne Nerbøvik

Carsten Rimer

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 913 70 107
carsten.rimer@amfi.no

Carsten Rimer

Frode Wilhelmsen

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 975 74 741
frode.wilhelmsen@amfi.no

Frode Wilhelmsen

Irene Malmedal

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 975 88 982
irene.malmedal@amfi.no

Irene Malmedal

Roger Beinset

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 952 56 808
roger.beinset@amfi.no

Roger Beinset

Trond Aase

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 901 78 359
trond.aase@amfi.no

Trond Aase

Helge Edvardsen

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 958 31 733
helge.edvardsen@amfi.no

Helge Edvardsen

Oddrun Hamnes Aakvik

Eiendomssjef Thon Midt/Nord, Kjøpesenter

Mobil: 996 42 206
oddrun.aakvik@amfi.no

Oddrun Hamnes Aakvik

Bjørge Øiestad

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 930 59 742
bjoerge.oeiestad@amfi.no

Bjørge Øiestad

Gry Ingunn Flataker

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 982 87 376
gry.flataker@thoneiendom.no

Gry Ingunn Flataker

Erik Sand

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 993 06 655
erik.sand@thoneiendom.no

Erik Sand

Svein Olav Birkeland

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 901 86 855
svein.olav.birkeland@amfi.no

Svein Olav Birkeland

Erik Hoelsveen

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 995 95 008
erik.hoelsveen@amfi.no

Erik Hoelsveen

Herman Lyngved Hauge

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 928 22 087
herman.lyngved.hauge@amfi.no

Herman Lyngved Hauge

Ståle Sørbøe

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 990 17 720
staale.soerboee@amfi.no

Ståle Sørbøe

Kristian Johansen

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 928 06 485
kristian.johansen@jessheimstorsenter.no

Kristian Johansen

Kristin Herje Strømme

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 414 77 081
kristin.herje.stroemme@amfi.no

Kristin Herje Strømme

Monica Arntsen Nyland

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 452 39 872
monica.arntsen.nyland@olavthon.no

Monica Arntsen Nyland

Marit Elisabeth Bjerke

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 959 32 360
marit.bjerke@thoneiendom.no

Marit Elisabeth Bjerke

Christian Helling-Haugsnes

Eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 900 34 743
christian.haugsnes@thoneiendom.no

Christian Helling-Haugsnes

Tajma Bitanga

Ass. eiendomssjef Thon Sør/Øst, Kjøpesenter

Mobil: 986 34 475
tajma.bitanga@thoneiendom.no

Tajma Bitanga

Lisa Kristin Haugen

Markedsansvarlig, kjøpesenter

Mobil: 480 90 122
lisa.haugen@thoneiendom.no

Lisa Kristin Haugen

Tonje Marie Haugbro

Direktør, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 982 87 358
tonje.haugbro@thoneiendom.no

Tonje Marie Haugbro

Kenneth Ytterbø

Salgssjef, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 920 14 988
kenneth.ytterbo@olavthon.no

Kenneth Ytterbø

Kristin Nyquist

Salgssjef, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 907 97 857
kristin.nyquist@olavthon.no

Kristin Nyquist

Ingunn Oddstøl

Assisterende salgssjef, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 982 87 359
ingunn.oddstol@olavthon.no

Ingunn Oddstøl

Stig Christiansen

Assisterende salgssjef, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 997 79 998
stig.christiansen@olavthon.no

Stig Christiansen

Marit Jorsett

Boligkonsulent, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 926 97 605
marit.jorsett@olavthon.no

Marit Jorsett

Amra Krdzalic

Markeds- og salgskoordinator, Boligsalg eiendomsutvikling

Mobil: 924 60 131
amra.krdzalic@olavthon.no

Amra Krdzalic

André Follestad Johansen

Salgskonsulent

Mobil: 906 21 415
andre.johansen@olavthon.no

André Follestad Johansen

Torill Larsen

Avdelingsleder, Boligutleie

Mobil: 926 97 723
torill.larsen@thoneiendom.no

Torill Larsen

Liv Monica Lundberg

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 97 724
liv.lundberg@thoneiendom.no

Liv Monica Lundberg

Marit Sande Aune

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 98 29 50 19
marit.sande.aune@thoneiendom.no

Marit Sande Aune

Heidi Thorvaldsen

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 97 730
heidi.thorvaldsen@thoneiendom.no

Heidi Thorvaldsen

Jonas Tapio

Manager - Rentals

Mobil: +46 70 754 1394
jonas.tapio@olavthon.com

Jonas Tapio

Jenny Ahlin

REAL ESTATE MANAGER

jenny.ahlin@olavthon.com

Mangler Jenny Ahlin

David Jangvad

REAL ESTATE MANAGER

david.jangvad@olavthon.com

Mangler David Jangvad

Helene Winsnes

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 39 996
helene.winsnes@thoneiendom.no

Helene Winsnes

Christian Jonsson

REAL ESTATE MANAGER

Mobil: +46 73 072 72 99
christian.jonsson@olavthon.com

Christian Jonsson

Claes Sjöholm

Marketing Manager

Mobil: +46 70 234 5218
claes.sjoholm@olavthon.com

Claes Sjöholm

Stefan Sandblom

Technical Manager

Mobil: +46 73 149 90 52
stefan.sandblom@olavthon.com

Mangler Stefan Sandblom

Mathias Svensson

CFO/Financial Manager

Mobil: +46 73 149 90 50
mathias.svensson@olavthon.com

Mathias Svensson

Johanna Egeborn

Financial controller

Mobil: +46 73 149 90 54
johanna.egeborn@olavthon.com

Johanna Egeborn

Pia Lokrantz

Financial

Mobil: +46 73 149 90 53

Mangler Pia Lokrantz

Ulrika Forsius

Contract- & leasing adminstrator

ulrika.forsius@olavthon.com

Mangler Ulrika Forsius

Annelie Gabrielsson

Financial Consultant

Mobil: +46 70 781 4107
annelie.gabrielsson@olavthon.no

Annelie Gabrielsson

Christine Nyberg

Thon Hotel, Sverige

Mobil: +46 72 250 8728
christine.nyberg@thonhotels.no

Christine Nyberg

Bente Braseth

Eiendomskonsulent

Mobil: 92448476
bente.braseth@thoneiendom.no

Bente Braseth