Kontakt oss

Alle

Tron Harald Bjerke

Konserndirektør eiendom

Mobil: 926 97 661
tron.bjerke@thoneiendom.no

Tron Harald Bjerke

Ole-Christian Hallerud

Konserndirektør eiendomsutvikling

Mobil: 920 16 428
ole.hallerud@thoneiendom.no

Ole-Christian Hallerud

Hallgeir Åndal

Daglig leder, Thon Property

Mobil: 916 03 560
hallgeir.aandal@olavthon.com

Hallgeir Åndal

Birgitte Lunde

Markedssdirektør

Mobil: 926 97 759
birgitte.lunde@thoneiendom.no

Birgitte Lunde

Annette Hofgaard

Direktør, Næringseiendom

Mobil: 926 97 630
annette.hofgaard@thoneiendom.no

Annette Hofgaard

Eirik Kildal

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 414 36 379
eirik.kildal@thoneiendom.no

Eirik Kildal

Halvor Østerli

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 926 97 688
halvor.osterli@thoneiendom.no

Halvor Østerli

Anita Vikenes

Eiendomskonsulent, Næringseiendom

Mobil: 926 25 519
anita.vikenes@thoneiendom.no

Anita Vikenes

Camilla Berge (permisjon)

Ass. eiendomssjef, næringseiendom

camilla.berge@thoneiendom.no

Camilla Berge (permisjon)

John Braastad

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 926 97 659
john.braastad@thoneiendom.no

John Braastad

Jøran Nenseth

Eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 901 58 902
joran.nenseth@thoneiendom.no

Jøran Nenseth

Randi Gåsvær

Ass. eiendomssjef, næringseiendom

Mobil: 948 15 454
randi.gaasvaer@thoneiendom.no

Randi Gåsvær

Øyvind Gundersen

Ass. eiendomssjef, Næringseiendom

Mobil: 474 16 899
oyvind.gundersen@thoneiendom.no

Øyvind Gundersen

Sissel Ødegård

Markedsansvarlig, Næringseiendom

Mobil: 414 69 685
sissel.odegaard@thoneiendom.no

Sissel Ødegård

Thomas Rønning

Direktør, Kjøpesenter

Mobil: 913 29 730
thomas.ronning@thoneiendom.no

Thomas Rønning

Erik Sand

Ass. eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 993 06 655
erik.sand@thoneiendom.no

Erik Sand

Carl Nicolai Vold

Eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 915 35 626
nico@thoneiendom.no

Carl Nicolai Vold

Christian Helling-Haugsnes

Ass. eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 900 34 743
christian.haugsnes@thoneiendom.no

Christian Helling-Haugsnes

Jørgen Sollie

Eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 970 81 680
jorgen.sollie@thoneiendom.no

Jørgen Sollie

Gry Ingunn Flataker

Eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 982 87 376
gry.flataker@thoneiendom.no

Gry Ingunn Flataker

Marit Elisabeth Bjerke

Eiendomssjef, Kjøpesenter

Mobil: 959 32 360
marit.bjerke@thoneiendom.no

Marit Elisabeth Bjerke

Tajma Bitanga

Eiendomskonsulent, Kjøpesenter

Mobil: 986 34 475
tajma.bitanga@thoneiendom.no

Tajma Bitanga

Lisa Kristin Haugen

Markedsansvarlig, Kjøpesenter

Mobil: 480 90 122
lisa.haugen@thoneiendom.no

Lisa Kristin Haugen

Tonje Marie H. Lindbergsengen

Direktør, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 982 87 358
tonje.haugbro@thoneiendom.no

Tonje Marie H. Lindbergsengen

Kenneth Ytterbø

Salgssjef, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 920 14 988
kenneth.ytterbo@thoneiendom.no

Kenneth Ytterbø

Kristin Nyquist

Salgssjef, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 907 97 857
kristin.nyquist@thoneiendom.no

Kristin Nyquist

Ingunn Oddstøl

Salgskoordinator, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 982 87 359
ingunn.oddstol@thoneiendom.no

Ingunn Oddstøl

Stig Christiansen

Salgskonsulent, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 997 79 998
stig.christiansen@thoneiendom.no

Stig Christiansen

Marit Jorsett

Boligkonsulent, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 926 97 605
marit.jorsett@thoneiendom.no

Marit Jorsett

Amra Krdzalic

Markeds- og salgskoordinator, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 924 60 131
amra.krdzalic@thoneiendom.no

Amra Krdzalic

Anders Winther

Salgskonsulent, Boligsalg og eiendomsutvikling

Mobil: 979 79 696
anders.winther@thoneiendom.no

Anders Winther

Torill Larsen

Avdelingsleder, Boligutleie

Mobil: 926 97 723
torill.larsen@thoneiendom.no

Torill Larsen

Liv Monica Lundberg

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 97 724
liv.lundberg@thoneiendom.no

Liv Monica Lundberg

Marit Sande Aune

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 98 29 50 19
marit.sande.aune@thoneiendom.no

Marit Sande Aune

Heidi Thorvaldsen

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 97 730
heidi.thorvaldsen@thoneiendom.no

Heidi Thorvaldsen

Helene Winsnes

Boligkonsulent, Boligutleie

Mobil: 926 39 996
helene.winsnes@thoneiendom.no

Helene Winsnes

Bente Braseth

Eiendomskonsulent

Mobil: 92448476
bente.braseth@thoneiendom.no

Bente Braseth